www.fundacjaomnibus.pl - Witamy na stronie naszej fundacji

Celem Fundacji jest wspieranie utalentowanych dzieci z rodzin niezamożnych.Stypendia są celowe, przyznawane dla dzieci klas IV-VI szkół podstawowych.Mamy kilka wybitnie utalentowanych podopiecznych, które objęte są specjalnymi programem.Finansujemy kursy językowe,indywidualne zajęcia ze specjalistami,pomocy naukowe,instrumenty muzyczne,akcesoria artystyczne.Status OPP posiadamy od 2012 roku.Środki z 1 podatku będą przeznaczone na realizację celów statutowych stypendia dla gimnazjalistów;zorganizowanie zaj

OVERVIEW

This web site fundacjaomnibus.pl presently has an average traffic ranking of zero (the lower the more traffic). We have scanned twenty pages inside the web site fundacjaomnibus.pl and found one website associating themselves with fundacjaomnibus.pl.

FUNDACJAOMNIBUS.PL RANKINGS

This web site fundacjaomnibus.pl is seeing varying levels of traffic through the year.
Traffic for fundacjaomnibus.pl

Traffic ranking (by month) for fundacjaomnibus.pl

Traffic ranking by day of the week for fundacjaomnibus.pl

Szkolenia biznesowe, dla firm - trener biznesu, coaching HSB Wrocław

Ul Stanisławowska 47, 54-611 Wrocław. Pomagamy firmom budować efektywne procesy HRD oraz rozwijać pracowników. Dostarczamy HR-owcom gotowych rozwiązań, aby mogli być partnerem biznesowym dla zarządu, realizować cele biznesowe i rozwijać zespoły wewnątrz organizacji. Szkolenia i doradztwo biznesowe od HSB. Jesteśmy ekspertami od rozwiązywania kosmicznych problemów naszych klientów.

WHAT DOES FUNDACJAOMNIBUS.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacjaomnibus.pl Mobile Screenshot of fundacjaomnibus.pl Tablet Screenshot of fundacjaomnibus.pl

FUNDACJAOMNIBUS.PL HOST

Our parsers revealed that a lone page on fundacjaomnibus.pl took one thousand two hundred and sixty-eight milliseconds to come up. I could not observe a SSL certificate, so therefore our parsers consider this site not secure.
85.128.244.196

I revealed that fundacjaomnibus.pl is employing the Apache/2 server.

www.fundacjaomnibus.pl - Witamy na stronie naszej fundacji

DESCRIPTION

CONTENT

This web site has the following on the web page, "Dziękujemy za wpłaty! D Z I Ę K U J E M Y ! ASTROMINARIA - zapraszamy na prelekcję." We noticed that the web site also said " Lista Stypendystów Programu Stypendialnego Omnibus 2017-2018." It also said " Raport z Maróza w zdjęciach. Gimnazjum Reytana dla dzieci z Ogniska TPD na Ursynowie. 5 maja 2017 gościliśmy w Warszawie dzieci z Emolinku. ASTROMINARIA - zapraszamy na prelekcję. Klasa IB z gimnazjum Reytana dla dzieci z Ogniska TPD na Ursynowie." The header had fundacja as the highest ranking optimized keyword. It is followed by jeden procent, podatku, and stypendia which isn't as ranked as highly as fundacja. The next words fundacjaomnibus.pl uses is stypendium. utalentowany was included and will not be viewed by search engines.

SEEK SIMILAR BUSINESSES

Fundacja Onkologiczna Nadzieja

WEŹ STER W SWOJE RĘCE, BO W TOBIE JEST SIŁA. Doceniając jak wielką moc ma psychika w procesie leczenia onkologicznego rozpoczynamy kampanię psychoonkologiczną skierowaną do naszych podopiecznych, ale nie tylko. Jeśli potrzebujesz pomocy - skontaktuj się z nami. Od Ciebie zależy bardzo wiele! BO W TOBIE JEST SIŁA! Więc WEŹ STER W SWOJE RĘCE i nie poddawaj się. Jeśli chcesz zaangażować się w pomoc osobom dotkniętym chorobą nowotworową.

Fundacja Open Culture Oficjalna strona internetowa Fundacji Open Culture

Oficjalna strona internetowa Fundacji Open Culture.

Aktualności

Obchody 650 - lecia Ormian w Polsce. Nowa wersja filmu o Arcybiskupie Józefie Teodorowiczu. Premiera filmu w wersji poszerzonej odbędzie się 2 kwietnia o godz. 05 na antenie Telewizji Kraków w programie 3 TVP. Na antenie ogólnopolskiej film zostanie zaprezentowany w późniejszym terminie. Przypomnijmy, że Maciej Bohosiewicz m. in za doprowadzenie do ponownego pochówku Arcybiskupa J. Teodorowicza został odznaczony przez Patriarchę Medal św.

Strona Fundacji Palium

Żonkilowy kapelusz Jej Królewskiej Mości. Hospicjum to też życie - koncert. W ramach kampanii Pola Nadziei ogłaszamy konkurs.

O dobrą pamięć Żołnierzy Wyklętych

O dobrą pamięć Żołnierzy Wyklętych. Uroczystość odsłonięcia pomnika Żołnierzy Wyklętych Ziemi Ostrowskiej. Pomnik został wzniesiony staraniem Fundacji, przy wsparciu finansowym Banku Zachodniego WBK. Przy Pomniku, po jego uroczystym odsłonięciu i poświęceniu, zostaną wygłoszone mowy okolicznościowe. Bardzo ważnym elementem ceremonii p.